Cennik usług programistycznych

Wielu przedsiębiorców z góry zakłada, że nie stać ich na zlecenie prac programistycznych, ponieważ z pewnością jest to bardzo droga usługa. Na tę sprawę warto jednak spojrzeć z szerszej perspektywy. Nowoczesne, funkcjonalne oprogramowanie znacząco usprawnia pracę firmy, a więc pośrednio pozwala jej zwiększyć przychody. Mówimy zatem o mądrej inwestycji, która z pewnością się zwróci.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do sektora MŚP, dlatego przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny cennik usług programistycznych, dostosowany do możliwości zdecydowanej większości polskich przedsiębiorców.

Zamów:

Prace programistyczne PHP – już od:

  • 120 złotych netto za godzinę
  • od 60 złotych netto za godzinę w przypadku pracy na systemach webowych marki Soluma.

Prace programistyczne JAVA – już od 180 złotych netto za godzinę.

Mamy jedną z najlepszych ofert na rynku w relacji ceny do gwarantowanej jakości. Nasz zespół w 100% angażuje się w zlecony projekt, dzięki czemu nie musisz się obawiać sztucznego wydłużania czasu realizacji.

Pamiętaj, że przed przystąpieniem do pracy niezbędne jest przygotowanie dokumentacji projektowej, która umożliwi nam stworzenie rzetelnej, wyczerpującej wyceny usługi.

Cennik usług programistycznych publikujemy dla Twojej wygody. Dzięki temu dowiesz się, czy Twój aktualny budżet pozwala na realizację projektu. Jeśli masz wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu. Opisz nam potrzeby programistyczne swojej firmy, a my zaproponujemy rozwiązanie mieszczące się w granicach Twoich możliwości finansowych.

Formularz kontaktowy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.