Produkcja oprogramowania

Informatyzacja nie jest procesem zarezerwowanym tylko dla wielkich korporacji. Każda, nawet najmniejsza firma, powinna korzystać z zaawansowanych narzędzi informatycznych, w tym oprogramowania czy systemów webowych. Jest to sposób na zwiększenie konkurencyjności i wydajności oraz ograniczenie strat w przedsiębiorstwie. CTRL oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wdrażania takich rozwiązań w Państwa firmie.

Outsourcing programistyczny

Nie potrzebują Państwo własnego, bardzo drogiego w utrzymaniu zespołu informatyków. Oferujemy usługę outsourcingu programistycznego, w ramach której tworzymy systemy informatyczne dla firm. Nasi specjaliści zrealizują dla Państwa dowolny projekt taniej i szybciej. Rozliczymy się na podstawie faktury VAT, co jest znacznie korzystniejsze niż tworzenie kolejnych etatów.

Szkolenia pracowników

Każde rozwiązanie informatyczne przynosi firmie korzyści dopiero wtedy, gdy pracownicy potrafią z niego w 100% korzystać. Dlatego oferujemy szkolenia z obsługi zaprojektowanego oprogramowania, a także stałą opiekę techniczną i doradztwo informatyczne.

Nasze specjalizacje

Zespół CTRL specjalizuje się w projektowaniu wszelkich narzędzi informatycznych na potrzeby biznesu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

  • Tworzenia indywidualnych systemów rozproszonych z webowym interfejsem użytkownika,
  • Integracji wszelkich usług teleinformatycznych wykorzystywanych w Państwa firmie (w tym rozwiązań hardware oraz software),
  • Projektowania aplikacji internetowych, sklepów internetowych oraz responsywnych, nowoczesnych stron www.

Ułatwiamy przejście przez proces informatyzacji przedsiębiorstwa

Wiele firm wciąż korzysta z przestarzałych, drogich w eksploatacji i awaryjnych systemów informatycznych. To oczywista strata pieniędzy i czasu. Dlatego oferujemy pomoc w projektowaniu i nadzorowaniu wdrożenia rozwiązań, które są w 100% dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa.

Doradztwo informatyczne CTRL to:

  • Pomoc w doborze sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania dla firmy,
  • Stworzenie dokumentacji projektowej, która określa zakres i koszty wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych,
  • Kompleksowy nadzór nad wdrożeniem dowolnego projektu informatycznego.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Po przeanalizowaniu Państwa potrzeb zaproponujemy najlepsze rozwiązania w ramach dostępnego budżetu.

 

Formularz kontaktowy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.